niedziela, 21 września 2014

Witam!

Hej :) Jestem tu nową adminką. Będę się podpisywać /Tini. Może trochę o sobie. Jestem Arianatorką i chodzę do 2 klasy gim. Będę dodawałą tutaj posty modowe. Postaram się aby te posty były jak najczęściej. To tyle na razie a teraz przejdźmy do posta :)

Jest to ostatnie zdjęcię z instagrama Martiny a ja dam wam propozycję podobnych ubrań :) (niestety nie udało mi sie zgrać tego zdjecia na laptopa nie wiem czemu więc daje wam go w formie linku)

                                                                          /KLIK

ogrodniczki:


                                                             Bershka: 129PLN KLIK

top:

                                
                                                        Bershka: 69.90PLN KLIK


                                                          Bershka: 69.90PLN KLIK

torebka: 


                                                            CCC: 99.99PLN KLIK


                                                          CCC: 69.99PLN  KLIK

kolczyki: 

                                     
                                                           H&M: 9.90PLN KLIK

To tyle na dziś :) W komentarzach piszcie jakie stylizacje chcielibyście zobaczyć <3 /Tini

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz