niedziela, 14 grudnia 2014

Nowość!!

W Polsce odbędą się 4 koncerty Violetta Live!!!!

W związku z ogromnym zainteresowaniem koncertami "Violetta Live" w Łodzi, Martina Stoessel wraz z resztą obsady 22 sierpnia przyszłego roku wystąpi w Warszawie na Stadionie Narodowym, a 25 sierpnia - na Kraków Arenie. 
Na scenie do Martiny dołączą Jorge Blanco (Leon), Diego Dominguez (Diego), Facundo Gambande (Maxi), Mercedes Lambre Ludmiła), Candelaria Molfese (Camila), Samuel Nascimiento (Broduey), Alba Rico Navarro (Naty) i Ruggero Pascquarelli (Federico). 
Show uświetni ekipa energicznych tancerzy i fantastyczny zespół muzyczny. Na koncercie usłyszeć będzie można najlepsze piosenki z trzech sezonów przebojowego serialu. 
Bilety na koncerty w Warszawie i Krakowie (obydwa rozpoczną się o godzinie 19:00) trafiły już do sprzedaży na Livenation.pl. Najtańsze bilety kosztują 129 złotych. 
Przypominamy, że koncerty "Violetta Live" odbędą się także 29 marca w łódzkiej Atlas Arenie o godzinie 14:30 i 19:00. 

Bilety są już w sprzedaży na (link) ---> KLIK
Miejsca w których odbędą się koncerty:
-Warszawa - 22 sierpień 2015 
-Łódź x2 - 29 marca 2015
-Kraków-29 sierpnia 2015
Więcej informacji na karcie "Koncert Violetta Live".


Są na to szanse, bo mimo że aktorka i wokalistka wymieniła jako cele trasy promocyjnej Francję, Hiszpanię i Włochy, to dodała jeszcze, że inne kraje będą niespodzianką. 
Film "Violetta: En Concierto" wejdzie na ekrany polskich kin 9 maja. 

Ale się cieszę 10 maja na pewno wybiore się do kina A wy? Piszcie co o tym sądzicie :) 
A tu macie taki link do filmiku z trasy Violetta:  KLIK 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz